piątek, 17 maja 2013

I love spring!

Cześć Dziewczyny! Mało mnie tu i dzisiaj za dużo też nie napiszę, bo wyłuskałam chwilkę i śmigam się pakować i posprzątać trochę, bo dziś jedziemy na Mazury. Moja chrześnica w niedzielę ma komunię :) Mam nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała :)
Tym czasem oddaję Wam do podglądu kawałek z życia mojej kuchni. (p.s. nie cierpię tego blatu w kuchni!!!! jest ohydny! fuj! ble!) A ostatnie zdjęcie to pierwsze przedszkolne rysunki mojej córy. Tzn, oczywiście wcześniej też rysowała, ale nie było za bardzo widać co to jest, a teraz (z małą pomocą) rysuje już rzeczy oczywiste ;) Tak w ogóle jest mądra i szybko łapie. W czerwcu kończy trzy lata, a już sama pisze T, M, A, X, O, rysuje słoneczka i inne bazgroły ;) Poznaje bardzo dużo literek, ma świetną pamięć do kwestii z bajek czy piosenek. Ogólnie 100% talentu (po mamusi ;)))))
Pozdrawiam Was serdecznie!9 komentarzy:

 1. niezwykle rozwinięta :) moi mają 4 latka i zaczynają pisać literki, umieją napisać swoje imię i co rusz uczą się nowej

  OdpowiedzUsuń
 2. E tam....co chcesz od blatu ? :) Moze być. Przynajmniej oryginalny. Aga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też lubię te wszystkie zieleninki dla oka i podniebienia.to zapraszam do sklepu . Zapraszam na rewizytę i polecam zakupy w redecor.pl Pozdrawiam Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pięknie zielono!!!! A rysunki - mistrzostwo!!!! Zachowaj na pamiątkę!!! Szerokiej drogi Wam życzę i pozdrawiam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zobaczyłam Twoją rzodkiewke i sięgłam po swoja :D obrazek pierwsza klasa!u nas też full różnych cytatów z bajek Madzia wypowiada i pamięć do wielu rzeczy ma doskonała jednak literki jej cieżko do głowy wchodzą za bardzo się rozkojarza...ale do 10 po polsku i angielsku potrafi ;)
  pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 6. Okno nad blatem...cudnie!!!
  Zdrowo i pysznie;) jak mi się mój blat nie podobał to go pomalowałam;)) serio i nawet nieźle to wygląda;)
  Udanego i słonecznego wyjazdu, pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 7. tak pięknie u Ciebie, że aż chciałoby się wprosić na śniadanie :)) i drugie śniadanie też :P
  Moja ma prawie 3 lata i nie pisze nic :P Także zdolniachę masz w domu :)

  OdpowiedzUsuń