czwartek, 5 lipca 2012

Przeprowadzka

Walizka przygotowana, spakowana i jestem!
Witam wszystkich, którzy natkną się na mój blog. To nie mój pierwszy. Przeniosłam się z www.ruzia.bloog.pl
Tamten blog powstał na potrzeby aktualnych wtedy (a teraz już nie) wydarzeń i wizji. Ten jest przemyślany i mam nadzieję, że będzie mi lepiej służył. Chociaż kobieta zmienną jest i nie wiem, co mi jeszcze do głowy strzeli i jakie zmiany tu wprowadzę. Na razie jest jak jest. I zaczynam blogować :) Będzie tu trochę o tym co się dzieje w moim życiu, trochę o mojej córce, chociaż dla niej już poświęciłam inny blog www.agacina.bloog.pl, który również co chwilę przechodzi modyfikację i jeśli mi się spodoba blogger.com, to zamierzam Agacinę też "przeprowadzić".

Uwielbiam czytać fajne blogi. Stałam się fanką blogujących kobiet :) Mam kilka swoich ulubionych i łatwo się w nie zatapiam.
Mam nadzieję, że mój będzie przynajmniej w 1/10 części tak interesujący jak te moje ulubione. Trudne zatem mam zadanie.

A więc co tu i co tam...
Tu będzie zbitka wszystkiego co lubię, co mnie interesuje, co chcę Wam polecić, co wypróbowałam i pochwalę lub skrytykuję. Będzie o moich planach i marzeniach, ale przede wszystkim mam nadzieję, że ten blog będzie mnie zmuszał  do realizacji moich marzeń. Teraz jakoś mi ciężko iść konsekwentnie do celu. Być może gdy będę czuła obowiązek prowadzenia tego bloga to będę też miała większe chęci i siły na pokazanie rezultatów z moich poczynań.
Tam jest i będzie o Agatce. Jak to w świecie małych dzieci - jest ciekawie i dużo się dzieję, więc spróbuje na bieżąco zapisywać. Jak zapiszę to nie zapomnę, bo u mnie z pamięcią to krucho. Agatka to moja inspiracja, więc nie obędzie się bez wpisów o niej również na tej stronie.

Zatem zapraszam... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz