środa, 12 marca 2014

W najpiękniejszych zakątkach świata

1-IMG_20140309_140042 1-DSC_0482Nie wyobrażam sobie nie być powiązana w jakimkolwiek sensie z Mazurami. Wydaje mi się, że to nasze miejsce na Ziemi. Mieszkaliśmy już w wielu miejscach, ale tam ciągnie nas najbardziej. Zielone płuca Polski. Nasz Cud Świata. Wielokrotnie powtarzam, że nie można przeżyć życia nie będąc tu ani razu. Tu urodziłam się ja i Tomek. Tu urodziła się nasza córka :) W samym sercu Mazur.  Gdyby przyszło mi rodzić drugi raz mocno bym rozważała przyjazd tu na poród. Wszak tutaj rodzą się najpiękniejsi Polacy ;)

Przywołuję wspomnienia. Moje najpiękniejsze chwile życia przeżyłam właśnie tu. Mój pierwszy pocałunek, szkoła do której chodziłam razem z Tomkiem, pierwsza dyskoteka, pierwsza praca, ślub, narodziny dziecka.

W tę niedzielę postanowiliśmy odpocząć w lesie. Mamy do lasu około dwóch kilometrów.  Przemierzając pobliskie leśne trasy przejechaliśmy rowerami około dwudziestu kilometrów. To nic w porównaniu do kilometrów, które jako dziecko przechodziłam zbierając grzyby z dziadkiem. W tych lasach Tomek uczył mnie jeździć na motorze. A gdy kupił Crossa zabierał mnie na ekstremalne przejażdżki. Tutaj niejednokrotnie byliśmy na randce i jak zawsze motorem;)

W niedzielę spędziliśmy jeden z najlepszych dni.

1-DSC_0479 1-DSC_0468 1-DSC_0474 1-DSC_0481 1-DSC_0485 1-DSC_0496P.S. Witam na nowej odsłonie bloga ;)

8 komentarzy:

 1. jest pięknie!!!
  i cudną mieliscie niedzielę. uwielbiam takie niespieszne, leniwe dni, napełniające nas nami do granic. po Waszych minach widać, że właśnie tak było. całuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas takie miejsce to góry... nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej... w różnych miejscach próbowaliśmy, ale zawsze wracamy tu jak bumerang :)
  Nowa odsłona bardzo na tak!

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsze zdjęcie love <3
  Ps wchodzę i aż zawahałam się czy w dobrym miejscu jestem,w sensie że mi się bardzo podoba! widać wiosna to i zmiany :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie zdjęcia i bardzo mi się podoba nowa odsłona jest jakaś taka jaśniejsza i czytelniejsza:-)) Cudnie, ściskam!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niespieszne i leniwe - znaczy szczęśliwe! :) BO to brak obowiązków, spraw do załatwienia i wiecznych zmartwień :) Buziaki :*****

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze mieć takie miejsce prawda? Ja sobie nie wyobrażam go nie mieć... :***

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawda, że pierwsze zdjęcie świetne? :) Ja sama przyzwyczaić sie nie mogę ;)

  OdpowiedzUsuń