poniedziałek, 5 listopada 2012

Dylemat

Dziewczyny mam pytanie. Dla mnie dość istotne.
Zaczęłam przygodę z blogowaniem od tematów związanych z moją córką. To o niej i dla niej  miałam pisać blog. Taki też powstał na dwóch różnych stronach, jednak po jakimś czasie dołączyłam do tego moje inne przemyślenia i tematy wnętrzarskie i zastanawiam sie teraz jak to do końca ugryźć. Czy połączyć te dwa tematy (Agatka/dziecko + wnętrza) czy zrobić dwa oddzielne blogi. Nie wiem, czy osobom, które są zainteresowane bezpośrednio tylko jednym tematem nie przeszkadzałoby połączenie dwóch spraw. Z drugiej strony i jedno i drugie zawsze nas - mamy, kobiety dotyczy. Byłoby mi też wygodniej pisać na jednym blogu. Jednak dla samej estetyki lepiej by było oddzielić je jakoś. Na blogerze chyba ciężko rozdzielić wpisy i rozdzielić je w jakimś menu.
Nie wiem. Taki dylemat mam i od kilku dni próbuję go rozgryźć. Postanowiłam zapytać Was. Będę wdzięczna za podpowiedzi. Chciałabym jak najszybciej to zamknąć bo tęsknię za wpisami typowo o Agatce, a wnętrzarskich broń Boże zostawić nie chcę.

Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Ja myślę, że dobrze by było połączyć oba tematy w jedno. Przecież córcia i Twoje mieszkanie, gotowanie i inne sprawy z tym związane łączą się ze sobą i dotyczą całego Twojego życia. Tak uważam, ale jak zdecydujesz inaczej to będę miała jeszcze jeden blog dodatkowy do ulubionych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę to samo co koleżanka Sylwia w jedno:) chyba jest to dużo lepszy pomysł z czasem jak postanowisz zawsze możesz blogi rozdzielić tematycznie.
  Miło tu u Ciebie
  Pozdrawiam Kamila:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z dziewczynami.Pamiętaj,że to Twój blog i możesz pisać to co chcesz.U mnie też totalny misz masz :))Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję dziewczyny :) W takim razie zostaje ze wszystkim tutaj :) Postaram się jakoś to wszystko uporządkować i dopasować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też się na tym złapałam. Miał być pamiętnik, a ja tu o wnętrzach piszę :D
  No, ale to przecież nasza wspólna przestrzeń - robię to dla nas !!
  Zostawiam więc jak jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na blogerze jest coś takiego jak ETYKIETY
  Kiedy tworzysz posta - po prawej stronie możesz etykietować słowem, zdaniem wyrażeniem
  Taki zbiór etykiet możesz dowolnie na blogu umieszczać, na górze lub w bocznym pasku
  I wtedy ktoś klikając może łatwo znaleźć się we właściwym miejscu u ciebie
  To takie szufladki - bardzo cenne, kiedy tych postów uzbiera się sporo, bo blogując pomysły ewoluują :D

  OdpowiedzUsuń