środa, 3 kwietnia 2013

Zupełnie inne współrzędne

DSC_0712


Nie ma nas od kilku tygodni. Nie zrezygnowałam z pisania ;) Po prostu zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Zdecydowaliśmy się nie czekać dalej całymi tygodniami na Tatę, tylko do niego dołączyć :) Chcemy go witać w domu codziennie po pracy i mieć w nim 100% wsparcie. Chcemy się przytulać i rozmawiać, chwalić, opowiadać, doradzać, plotkować. Rozmowy telefoniczne nie zaspokajały naszych potrzeb, a dwa wspólne dni, na trzy tygodnie nieobecności to zdecydowanie za mało! Chcemy być pełną rodziną codziennie!


Decyzja zapadła dość dawno, ale ze względu na niepewność, a potem brak czasu postanowiłam napisać, gdy już będzie "po". Więc już z nowymi kluczami w ręku, pod nowym adresem zaczynamy nowy etap w naszym życiu. Ze względu na przeprowadzkę do całkiem innego miasta, musieliśmy zapisać Agatkę do nowego przedszkola. Dziś był jej pierwszy dzień i muszę pochwalić, że jest bardzo mądrą i dzielną dziewczynką. Przypuszczam, że jeszcze w przeciągu najbliższych dni może zdarzyć się, że będzie płakała i niechętnie zostanie w przedszkolu, ale jestem pełna optymizmu, zwłaszcza po dzisiejszym dniu.


Nadal pozostajemy zapakowani w kartony, worki, pudła, pudełeczka, dlatego zmykam do rzeczywistości. Im szybciej się z tym obrobię tym szybciej odetchnę i się uspokoję, bo powiem Wam, że ta przeprowadzka kosztowała nas wszystkich mnóstwo nerwów.

7 komentarzy:

 1. ooo super,że w końcu znam przyczynę waszej nie obecności!bardzo dzielny krok,podziwiam!to pewnie musiałaś zmienić prace?
  życzę aby Agatka raz,dwa polubiła nowe otoczenie :)
  pozdrawiamy :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia na nowych śmieciach. Wracaj szybko. A Agatka da sobie radę. Tak jak piszesz mądra dziewczynka i jaka śliczna :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. a my w starym przedszkolu tęsknimy za Agatką;)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Jak na razie jest całkiem dobrze :) Nie musiałam zmieniać pracy, tylko "siedzibę" - na szczęście :) To duże ułatwienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona na pewno też :) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 6. ach to fajnie :) pewnie jakby było inaczej to byś miała dylemat co wybrać...
  Wy znów jesteście razem a u nas w niedziele mąż wyjeżdza i pewnie latem przyjedzie dopiero :(

  OdpowiedzUsuń